Hakkımızda

Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti 2006 yılında kurulmuş olup, özel güvenlik hizmetleri, temizlik servis ve eğitim hizmetleri departmanında, bugün Türkiye'nin en önde gelen firmaları arasındadır. İlk kurulduğu gün ki gibi heyecanını sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissedercesine hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup, değişimi yöneten şirketler arasındadır.Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti yepyeni bir yüzyıla, değişimi yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım attı. Değerlerimiz, vizyonumuz ve misyonumuz Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olacaktır.
 
Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti yenilikçi iş anlayışı, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer hep birlikte büyük adımlar atacağımıza dair inancımızı güçlendiriyor. Değişen dünyada 'sorumluluk ve tutku' Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ortak noktalar olarak yeni yüzyıla taşınacaktır.
 
   Günümüz Türkiye'sinde emin adımlarla çok hızlı bir şekilde büyümekte, batı kültürünün iş disiplini ve ahlakı, doğu kültürünün esnekliğinde ve sıcaklığına sahiptir. Bugüne kadar elde etmiş olduğu birikimi, sorumluluğu çerçevesinde müşterilerine aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir. Hiçbir zaman bulunduğu durumla yetinmeyen, sürekli değişimi hedefleyerek Özel Güvenlik Hizmetleri ve Temizlik Servis, Eğitim Hizmetleri alanında duyarlı bir gelişim strateji çizen ve kendini sorgulayan Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti başarısını genç, dinamik ve deneyimli çalışanlarına borçludur.
 
    Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı,misyonumuzu; tüm bunları yapma tarzımızı kısacası kendi kültürümüzü zihinlere taşır, varlığımızın kalıcı olması için çalışırız.Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti bu yüzden açık ve etkin iletişime çok önem vermektedir.

mouseover