Başkanın Mesajı

Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti olarak 10 yıldan bu yana önemli firmaların güvenlik hizmetlerinin yanı sıra V.I.P. güvenlik hizmeti sunduk. İşadamlarımıza, sanatçılarımıza ve değişik sektörlerden isteyenlere V.I.P. hizmet verdik. Bunun yanında Bengi Grup olarak temizlik sektöründe bir ilke imza atarak mobil temizlik adını verdiğimiz sistemle 24 saat temizlik hizmetlerimizi de sürdürmekteyiz. Bu çalışmamızda halkımız tarafından büyük destek görüyor.
 
 
    Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti  daha etkin, daha profesyonel ve daha kapsamlı hizmet vermek amacıyla sürdürdüğü hizmet içi ve öncesi eğitime yeni bir boyut kazandırıyor. 195 güvenlik çalışanı ile sektörün önde gelen firmalarından olan kuruluşumuz şimdiye kadar hizmet içi veriyor. Yeni özel güvenlik yasasının kabulünün ardından eğitimlere başlayan Bengi Grup kendi çalışmalarının yanı sıra sektörde olan ve sertifika almak isteyen herkeze de uzman eğitim kadrosu ile bu eğitimi veriyor.
 
 
    Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti eğitime büyük önem vermektedir. Bugüne kadar çeşitli branşlarda çalışan personelimizi hizmet içi eğitimden geçirerek daha vasıflı eleman olmalarını sağladık.
 
 
    Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Seçkin Bakış Özel  Güvenlik Hizmetleri Ltd Şti ve DEDELER Temizlik Yapı İnşaat Ltd Şti özellikle insan faktörüne büyük önem vermekte ve personel konusunda oldukça titiz ve seçici davranmaktadır. Çünkü bu sektörde, araç, gereç ve kullanacağınız teknolojinin büyük önemi var. Ancak asıl önemli olan bunları kullanacak insan faktörüdür. Personeliniz ne kadar deneyimli ve becerikli olursa vereceğiniz hizmette o kadar kaliteli ve yeterli olur. İşte bu görüşümüzden hareketle eğitimin sektörü kaliteyi getireceğine inanıyoruz.
 
 
    Açtığımız Özel Güvenlik Okulları'nda öncelikle kendi personelimizi eğitmeyi amaçlıyoruz. Ancak kurslara dışardan katılıp başarılı olanlar, yeterlilik sınavını kazanıp sertifika alanlarda şirketimiz bünyesinde istihdam edilecektir. Kurslarımız bu alanda çalışmak için sertifika almak isteyen tüm vatandaşlara açıktır.
 
        Sinan DEDE
Yönetim Kurulu Başkanı

mouseover